پوشاک دارکوب

دارکوب در سال 1391 با هدف ایجاد فروشگاه زنجیره ای پوشاک بانوان تأسیس شد. افتتاح اولین شعبه دارکوب در شهر گرگان بود و با وجود مشکلات و موانعی چون عدم شناخت بازار و نیاز مشتریان و عدم تجربه کاری بصورت تخصصی در زمینه تأمین پوشاک، با ضرر و زیان اولیه مواجه شدیم با این حال از ادامه مسیر منصرف نشده و پس از طی مدتی با تجدید قوا و تمرکز بیشتر به راه خود ادامه دادیم.
بابررسی های انجام شده مشخص شد که عدم توجه به نیازها و خواسته های مشتریان، رکن اصلی موفقیت در کسب و کار است. تغییر نگاه دارکوب توانست موفقیت های بیشماری را بوجود آورده و با استقبال سیل کثیری از مشتریان مواجه شد.
از طرفی با توجه به تغییر سبک خرید مشتریان در سالهای آتی از خرید حضوری به خرید اینترنتی تصمیم بر آن شد تا به جای ایجاد شعب حضوری، توان خود را صرف خدمات و فروش اینترنتی نماییم و به این ترتیب، گستره فعالیت و خدمات رسانی را در سرتاسر ایران توسعه دهیم.
اصل اول برند دارکوب توجه به مشتریان است درواقع مشتریان کارفرمای ما هستند، از نظر کیفیت، بهترین و بیشترین تنوع را برای جلب رضایت کارفرمایان فراهم می کنیم تا با راحتی و آسودگی خیال به انتخاب با کیفیتترین محصولات موجود در بازار با قیمت مناسب بپردازید.

دارکوب تلاش می کند تا با قراردادن مشتری به جای کارفرما، به عنوان اصل اول این برند
و با لحاظ کیفیت مطلوب، بهترین و بیشترین تنوع را در پوشاک زنانه فراهم سازد.
دارکوب تلاش می کند سهم قابل توجهی از پوشاک داخلی را بدست آورده و توانمندی تولیدات با کیفیت ایرانی
را در کشورهای دیگر نیز به نمایش گذارد.

چرا پوشاک دارکوب؟

دارکوب یکی از پر مخاطب ترین مراکز فروش لباس در تهران و سایر شهرهای بزرگ کشور امکان ارسال پوشاک به دورترین نقاط کشور را نیز دارا است. ازجمله موارد متمایز کننده دارکوب می توان این موارد را برشمرد:
1. ارائه بیش از 300 مدل لباس راحتی و خانگی زنانه
2. تعهد در فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش
3. امکان تعویض و عودت محصول در صورت عدم رضایت
4. توجه به کیفیت و استفاده از الیاف طبیعی در پوشاک تولیدی
5. قیمت مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با کالاهای مشابه
6. متعهد به ارائه کالای سالم و جبران خسارت درصورت عدم تشابه با کالای مورد سفارش
ما را چگونه می شناسند؟
دارکوب با ما صادق است، رضایت مشتریان دارکوب در درجه اول اهمیت هستند. دارکوب متعهدانه در پی ارائه کالای با کیفیت است.